Благодійний фонд
«Місто "Серце для сиріт"»


Цілі служіння «Місто серце для сиріт»

Зробити можливим для сімей охочих брати дітей в свою сім'ю, створити умови для їх проживання. Перша і головна мета цього служіння - це підтримати руки тих, хто робить важливе доручення Господа Ісуса Христа: піклуватися про сиріт цього світу.

Не мало сімей зупиняються перед тим, щоб взяти дитину, сироту в будинок, через проблеми неможливості для проживання в їх житло ще інших дітей.

З цього мета цього проекту знайти кошти для побудови недорогих будиночків для сімей, які адаптують дітей з дитячих будинків в свою сім'ю, щоб діти виростали без шкоди, що у них немає сім'ї.


Учасники та засновники фонду:

  • Юрій Вікторович Вегренюк
  • Петро Михайлович Петреску (пастор)
  • Савелій Павлович Бак (пастор)
  • В'ячеслав Авельовіч Олійник (пастор)
  • Андрій Іванович Матвійчук (дир. Місії Серце для сиріт)
  • Андрій Володимирович Гаврилов
  • Геннадій Вікторович Гаврилов (пастор)

Фонд «Місто серце для сиріт» вірить, що добрих сердець набагато більше, ніж злих. Але іноді злі бувають більш організованими, ніж добрі. З цього приводу ми хочемо згуртувати зусилля в праці над прекрасним проектом, який відкрив нам Бог, щоб, по можливості, в кожному місті виявився такий проект для дітей, які народилися в цьому світ, але від них відмовилися батьки.

Слава Богу, що є чудові сім'ї, які готові прийняти таку дитину, і не одного, щоб з ним розділити радість і турботу про нього.
Але ці люди дуже часто стикаються з побутовими проблемами, де поселити таку велику сім'ю, як прогодувати?

З цього нашою метою є підтримати руки тих, хто готові прийняти нових сиріт в свій будинок. Ми хочемо побудувати для них недорогі будинки з поліпшеною тепловіддачею, недорогі в експлуатації. А також, щоб у них було окреме приміщення для зустрічей духовних, а також місце для спортивних змагань.
Ми хочемо підтримати руки тих, хто сиріт, а тим самим Самого Христа, як Він це сказав, бо і Бог не соромиться назвати себе «Батьком-сиріт» Пс. 67,6

ngo2-about-icon5-1

Серце для сиріт:

відеоролик про міжнародний проект служіння сиротам

Метою нашого фонду є будівництво житла для сімей, які адаптують дітей з дитячих будинків.


22.000

Дітей сиріт
в Україні

Ми не можемо допомогти всім,
але кожен може комусь допомогти


Пожертвувати Стань учасником!


gdpr-image
Этот веб-сайт использует файлы cookie для вашего удобства. Используя этот сайт, вы соглашаетесь с нашей Политикой защиты данных.
подробнее о политике защиты данных